Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=190309

захар във водата
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dessita
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 01, 2007 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вее от месец някъде пие нормална вода и не виждам някаква разлика.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kate
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Слагах захар, но сега й правя чайче на Хип и го пие вместо водица. Laughing

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sfesn0t0
Отличник

Местожителство: Greece

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Изказвайки напълно непрофесионално мнение, но обосновавайки се на общата култура, която имам все си мисля, че вода със захар (и то не захар, а глюкоза) пият възрастните... така да се каже- да си опресняват мозъка.
Съгласна съм, че нашите чеда също имат нужда от ГЛЮКОЗА (не от захар!!!), която прекрасно могат да поемат чрез пресни плодове. Ако прочетете каква храна трябва да приемат дечицата ни на различна възраст- от 6 мес до 1 год- 1 плод дневно, над 1 год- 2 плода дневно, мисля че тези количества напълно задоволяват нуждите на малкия организъм от глюкоза... и то в естествения й вид, а не преработена в разни чайове или пюрета.
Освен това все се опитвам да поставя себе си в позицията на дъщеря ми... и твърдо съм си отговорила, че когато съм жадна- искам да пия ВОДА- нито сладка вода, нито чай, нито сок, нито каквото и да е друго... а когато ми се пие чай- пия чай... или каквото друго ми се иска... така гледам да правя и с щерка ми.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здравословно хранене и Рецепти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com