Мама и Бебе Форуми
Уважаеми потребители,
Архив !!!
Страницата, която търсите се намира на следния адрес:

http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?p=127570

фитнес у дома

Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tony_nm
Жител на Mamaibebe

Местожителство: ХАСКОВО

МнениеПуснато на: Пет Апр 13, 2007 10:43 pm    Заглавие: фитнес у дома Отговорете с цитат

определено се нуждая от малко спортуване, време почти нямам. Тези дни ми се върти идея да си потърся някакъв степер или нещо подобно , не много скъп, но ефикасен уред за краката основно. Имате ли някакви идеи, как може да се спортува у дома.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galinche
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Апр 14, 2007 5:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох, и аз все за това си мисля, макар, че мога да намирам време и за близкия до нас фитнес,но кога ли ще се наканя......
Иначе си мислех за онзи уред, който се слага м/у краката и трябва да го натискаш,за да се доближат двата края- незнам как се казва и колко струва. Мисля, че преди беше 40-50 лв.

го^re
vesi_127
Жител на Mamaibebe

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Съб Апр 14, 2007 7:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Galinche написа:
Ох, и аз все за това си мисля, макар, че мога да намирам време и за близкия до нас фитнес,но кога ли ще се наканя......
Иначе си мислех за онзи уред, който се слага м/у краката и трябва да го натискаш,за да се доближат двата края- незнам как се казва и колко струва. Мисля, че преди беше 40-50 лв.

За thigh master ли говориш? Не знам доколко е ефикасен. Малко ме съмнява, честно казано, но все пак не съм го ползвала. Като студентка, съквартирантката ми го ползваше, но краката и не станаха изваяни. Wink

го^re
Galinche
Фен на Mamaibebe

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Апр 15, 2007 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина незнам как се казва- но сигурно е същия уред. Аз не съм го ползвала, но като ходех на фитнес, обичах тези два уреда, които са за краката- с единия ги събираш, а с другия ги раздалечаваш. Но може би зависи и от самата форма на краката. Моите по принцип са атлетични, дори избягвам някои от уредите, защото ми стават много мускулести. Е, сега вече само си спомням какви бяха, но се надявам един ден пак да си върна формата. Може би след второто бебе.... Laughing

го^re
BoBo4
Жител на Mamaibebe

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Апр 17, 2007 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам thigh master от години, но рядко се сещам за него. С него се правят упражнения и за ръцете. Трябва да се правят големи серии с много повторения. За у дома според мен трябва добър комплекс от упражнения и мнооого воля. Уредите са второстепенното. За гирички могат да се ползват две шишета, пълни с пясък. А за степер - стълбите или прагче.

го^re
DANITO.BOY

МнениеПуснато на: Пон Юни 04, 2007 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох, и аз все за това си мисля

го^re
DANIS
Сериозен

Местожителство: PLOVDIV

МнениеПуснато на: Вто Юли 03, 2007 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз спортувам у дома и сам доволна защото,когато имам свободно време веднага започвам.имам един уред,които е перфектен за крака и не само а всички мускули на тялото се натоварват равномерно(ски машина)мисля,4е така му викат.все едно караш ски.
освен този уред си взех и за коремни преси,гирички и за вътрешни бедра.мисля,че за една жена повече уреди не е нужно.

го^re
Stela
Начинаещ

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2007 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еха браво натеб то друго не остана Very Happy . Аз пък тичам сутрин (всеки път се чувствам като чисто нов човек), карам колело по 15 min вечер , малко коремни преси и друго не Exclamation Exclamation Exclamation Иначе съм си слабичка много,много не ми трябва. Важно е воля да имаш независимо дали ще ходиш на фитнес или ще си измислиш нещо за вкъщи.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ Exclamation

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DANIS
Сериозен

Местожителство: PLOVDIV

МнениеПуснато на: Чет Юли 05, 2007 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бягането е много добро средство,аз имам още килца за сваляне и затова у дома е станало като фитнес Very Happy Very Happy но волята е най-важна.
успех момичета и от мен.

го^re
Bishkotina
Пристрастен

МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямам уред вкъщи,но съм ходила на аеробика и всички упражнения си ги правя сама по домашно Very Happy Вече все по-рядко ходя на фитнес,защото нямам време,а и не мисля,че имам нужда.Поддържам добра форма с балансирано хранене,изключително рядко ядене на шоколад и ежедневен спорт.

го^re
gerinceto
Жител на Mamaibebe

Местожителство: пазарджик

МнениеПуснато на: Нед Юли 08, 2007 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз правя коремни преси,клякания и имам един уред за краката който е много ефикасен купих си го за 5 лева.

го^re
kemal4o
Пристрастен

Местожителство: петрич

МнениеПуснато на: Пон Юли 09, 2007 9:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В къщи имам степер но няма много полза от него от една страна нямам време от друга нямам и воля.

го^re
hris_ris
Редовен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2008 1:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Купих ме си LTS степер. http://k8tv.com/stepper.html Обаче като го разгледах останах разочарована. Повечето степери са с хидравлични амортисьори , а този има еда верига (като на колело) и при промяна на натоварването чрез ръчка не усещам никаква разлика. Дават книжка с примерен хранителен режим и ръководство за упражнения , както и инструкции за уреда - ВСИЧКО НА АНГЛИЙСКИ! За сглобяване няма много но с дисплея не мога да се оправя. Май сгрешихме с избора. Този ми се струва по добър http://www.best.bg/stock.asp?id=6609&cat_id=914 и по евтин.

го^re
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Мама и Бебе Форуми -> Здраве и Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
www.mamaibebe.com